fórum vyžla | najnovšie príspevky vo fóre

na stránky: vyzla.com | fotogaléria vyžla | preprava koní

mame steniatko labradora
Autor: epa (IP zapísaná)
Dátum: 11.01.2007 10:57

Ahoj. Zaobstarali sme si steniatko labradora. Ako najlepsie naucit steniatko na potrebu vonku, alebo na svojom mieste vo vnutri? Kedy mozem steniatko prvy krat okupat? Este by som sa chcela opytat, ci mi neviete poradit s webovou strankou, kde by som ziskala vsetky mozne informacie o steniatkach a chove v cinziaku. Dakujem Eva

Re: mame steniatko labradora
Autor: guru (IP zapísaná)
Dátum: 11.01.2007 15:14

V podstate to je jednoduche. Treba aby si spojil pobyt vonku so svojimi potrebami. Ak to urobi dnu, PRIMERANE veku mu dat najavo, ze to neni dobre (fuj). Ak to robi vonku tak ho zase pochvalit (sikovny). Pri malom stenati pomaha, ak je moznost chodit casto von (idealne akonahle sa napije) a pockat kym si neulavi.
Ak nahodou to robi a ste ho prichitili, tak zase vyhresit a rychlo von a pockat kym nepokracuje a pochvalit.
Ale treba pocitat, ze to trva isty cas kym sa to nauci.
Ani by som sa nesnazil ho ucit to robit doma.

Dátum: 12.01.2007 11:27

Dakujem, za tvoju radu. Vcera sme boli vonku aj sest krat, vzdy na chvilocku a vsimla som si, ze ked sa zobudi, a zoberiem ho von, tak tam vykona svoju potrebu. Na prvy den mi to prislo dost uspesne, lebo sa nam to podarilo styri krat. Horsie je to v noci, lebo sa budi tak tri styri krat a vtedy s nim nestihnem nic riesit, lebo ked ho zacujem, ze je hore, uz idem utierat podlahu. Ale velmi sa snazi, vyzera rozumne a myslim, ze sa pomaly naucime, ako jeden ku druhemu pristupovat. Ak by ste mali nejake rady pre zaciatocnikov so psikmi, tak mi prosim napiste. Uvitam rady a finty vsetkeho druhu, chcem, aby moj psik bol stastny, spokojny a sikovny. Dakujem

Autor: guru (IP zapísaná)
Dátum: 12.01.2007 12:54

Lepsie je sa opytat. Celkom dost info najdes okrem tejto stranky aj napr. na www.efauna.sk (i ked tiez to neni specializovane na stenata).

Autor: dana (IP zapísaná)
Dátum: 12.01.2007 20:38

aj my sme tak naucili,ze hned po zobudeni vonku, okamzite, hoc aj bosi pomaly aj ked teraz asi nerealne) a naucila sa... a teraz vie vydrzat v pohode kym s vychystam... len cas a trpezlivost smiling smiley

Upravené 1 krát. Naposledy upravil mmlynar (13.01.2007 20:31)

Dátum: 16.01.2007 11:36

Dakujeme za povzbudenie, ako aj za linku. Dnes sme absolvovali navstevu u veterinara a prve ockovanie. Kristofko je velmi krasny a mily spolocnik. Hoci ho mame doma iba prvy tyzden, uz si zivot bez neho neviem ani predstavit. S potrebou vonku sa nam dari, hoci je to stale najhorsie v noci. Ale ked zacne byt trosku aktivnejsi a cez den bude menej spinkat, tak potom snad prespi v noci lepsie a tento problem bude vyrieseny.

Autor: zuzik (IP zapísaná)
Dátum: 13.03.2007 15:15

Epa ahoj,

chcela som sa opytat ako pokracuje Tvoja vychova s malou labradorkou. Ja sama mam krasne 5 mesacne steniatko, ktore mi robi obrovsku radost kazdym dnom.

Tento tyzden jej koncia prazdniny, chystame sa na vycvik chichi chi...........

Re: mame steniatko jorka
Autor: daniela (IP zapísaná)
Dátum: 28.06.2009 10:47

o 2 dni mame steniatko jorka...vsade sa pise ze cez den pojedne,po zobudeni a tak chodit von. Ale co vnoci? Stena sa vraj budi aj 4-krat. Byvame na 6.poschodi ..von s nim asi nestihnem ist v noci. Tak ako a kam ho mam ucit chodit na potrebu?? PROSIM PORADTE ! dakujem za kazdu skusenost

Meno: 
Email: 
Téma: 
Ochrana proti nevyžiadaným správam:
Prosím, odpíšte tento kód. Ak do fóra prispievate pravidelne, zaregistrujte sa. Registrovaní prispievatelia nemusia tento kód odpisovať. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Toto je moderované fórum. Vašu správu musí schváliť moderátor alebo administrátor, do tej doby bude skrytá.
This forum powered by Phorum.