fórum vyžla | najnovšie príspevky vo fóre

na stránky: vyzla.com | fotogaléria vyžla | preprava koní

cavalier - vyzla
Autor: anykra (IP zapísaná)
Dátum: 25.08.2008 14:30

Dobry den,
mala by som jednu otazku.
V rodine uz 2 roky mame fenku, cavaliera, je to rodinny milacik.
Ideme sa ale stahovat do rodinneho domu a tak sme uvazovali aj o vyzle.
Zaujimalo by ma, co si myslite, ako by sa znasali.
Tara (cavalier) je velmi pritulna, hrava a trosku bojazliva, s inymi psami vela skusenosti nema (kedze to je pes vychovany v byte - stretavala sa so psami len pri venceni).
Vopred Vam velmi pekne dakujem za Vas nazor.

Re: cavalier - vyzla
Autor: mmlynar (IP zapísaná)
Dátum: 25.08.2008 15:54

Nepoznam reakcie vasho psika ale pokial si zaobstarate nie agresivneho psika, nemal by tam byt ziaden problem so spolocnym znasanim sa. Dokonca moze dojst k stavu, ked si Cavalierka vyzlu osvoji a budu nerozlucna dvojica.

Martin Jakub Mlynar

Re: cavalier - vyzla
Autor: kamila (IP zapísaná)
Dátum: 15.05.2009 22:54

dobry den.mala by som otazku.ja mam havina skoro dvojroceho cavalliera aj minuly rok ako aj tento mal v usiach kliest vybrala som ho a odniesla k zverolekarovi ale sa bojim onho.neviem ze ako a co mam robit s nym prosim poradte mi ako dalej.dakujem

Meno: 
Email: 
Téma: 
Ochrana proti nevyžiadaným správam:
Prosím, odpíšte tento kód. Ak do fóra prispievate pravidelne, zaregistrujte sa. Registrovaní prispievatelia nemusia tento kód odpisovať. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Toto je moderované fórum. Vašu správu musí schváliť moderátor alebo administrátor, do tej doby bude skrytá.
This forum powered by Phorum.