fórum vyžla | najnovšie príspevky vo fóre

na stránky: vyzla.com | fotogaléria vyžla | preprava koní

plavanie
Autor: Mike (IP zapísaná)
Dátum: 15.05.2008 20:17

Ahojte, mam 9 mesacnu slecnu a ked som ju kupoval, myslel som, ze to je Madarska vyzla, no podla toho co robi uz od 5 mesiacov, tak mam pocit, ze som kupil VYDRU yawning smiley)
Byvame blizko rieky, tak sme na luke a pri vode denne aj 3x .Ona namiesto aportovania, behania a hrabania ako ine psy tam sa hrajuce-plava. Ja idem po brehu a ona popri mne plava. Naposledy snad vyse 2 kilometrov!! Neviem, ani zima (severne Slovensko), ani kryhy na vode vo februari...skratka nic jej nezabrani, aby tam sama vliezla.Predtym sme mali spica a ten vodu moc nemusel.
Nie ze by mi to extra vadilo yawning smiley), len sa chcem opytat niekoho, kto sa vyzna, ci jej nic nehrozi. Doteraz ziaden zapal, prechladnutie - absolutne nic!
A tiez podotazka-ma zateplenu budu, myslite, ze ked je takto otuzila,bude moct zostat aj cez zimu vo voliere? Doteraz cez zimu bola doma, ale teraz uz je vonku, no v zime tu byvaju noci krute...
Dik

Meno: 
Email: 
Téma: 
Ochrana proti nevyžiadaným správam:
Prosím, odpíšte tento kód. Ak do fóra prispievate pravidelne, zaregistrujte sa. Registrovaní prispievatelia nemusia tento kód odpisovať. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Toto je moderované fórum. Vašu správu musí schváliť moderátor alebo administrátor, do tej doby bude skrytá.
This forum powered by Phorum.